Bolesti kloubů a páteře - bylinné kapky Azurový Drak

Bolesti kloubů a páteře - bylinné kapky Azurový Drak

Jak se zbavit bolestí kloubů a páteře s pomocí Azurového Draka?

Záruka (měsíců): 24
Termín dodání (dny): 5
Skladem: 10 ks


425 Kč

Koupit

Úleva od bolestí kloubů a páteře s bylinnými kapkami Azurový drak

Bolesti kloubů a páteře dnes trápí většinu naší dospělé populace. Příčin je několik. Jednou z hlavních je naprosto nenormální jídelníček a příjem tekutin. Průměrný Evropan přijímá denně v potravě asi 10x více soli, než tělo skutečně potřebuje. Nejvíce přesolené jsou uzeniny, paštiky, tavené sýry, křupky, smažené brambůrky, chipsy apod.

Dalším kamenem úrazu je příjem tekutin. Obecně pijeme málo a navíc nevhodné tekutiny. Průměrně by každý z nás měl denně vypít aspoň 2,5 – 3 litry tekutin – hlavně vodu, čerstvé ovocné šťávy s vodou, bylinkové a zelené čaje. Místo toho pijeme hlavně kávu, mléko, balené nápoje a alkohol. Kdo si myslí, že když denně vypije 1,5 litru balené minerálky, prospěje tím svému zdraví, ten je na velkém omylu. Pije mrtvou, ozářenou a chemicky upravenou vodu. Ne nadarmo se v poslední době pro balené nápoje vžilo trefné označení „drahá moč“.

Velkým problémem je dostatečný pohyb. Většina české populace má nadváhu, protože při minimálním pohybu nestačí tělo spálit všechnu energii, přijatou v potravě. Při nadváze jsou naše klouby a páteř vystaveny mnohem větší zátěži, než u člověka s průměrnou hmotností. Dostáváme se tak do bludného kruhu – bolí nás nohy a záda, proto chodíme co nejméně. A záda a nohy nás bolí proto, že málo chodíme. Jak je to možné ? Vysvětlení je jednoduché. Při chůzi, práci nebo sportu – prostě při jakékoliv fyzické aktivitě – se zrychluje krevní oběh a naše kloubní chrupavky i meziobratlové ploténky jsou dokonale prokrvovány. Proudící krev vyplavuje z těchto částí těla krystalky a usazeniny kyselin a solí, které při pohybu „brousí“ jak kloubní chrupavky, tak i ploténky. Čím méně se pohybujeme, tím více solí a kyselin se v našich neprokrvených kloubech usazuje a tím bolestivější pak případný pohyb je. Proto je velmi důležité nejen si hlídat váhu, ale především se snažit více se hýbat. Zvyšování pohybové aktivity by mělo být postupné, tak aby si toho naše tělo ani „nevšimlo“.

5 kroků, jak se zbavit bolestí kloubů a páteře
s pomocí Azurového Draka

Krok 1. omezit sůl a přesolené potraviny uzeniny, paštiky, tavené sýry, křupky, smažené brambůrky, chipsy
Krok 2. dostatečný příjem vhodných tekutin voda, čerstvé ovocné šťávy s vodou, bylinkové a zelené čaje
Krok 3. hlídat si svou váhu
Krok 4. dbát na dostatečnou pohybovou aktivitu nejdříve krátké procházky, potom postupně prodlužovat
Krok 5. dlouhodobě užívat bylinné kapky Azurového Draka 2 - 3 měsíce 1 kávová lžička 2 - 3 x denně

Při řešení problémů s bolestmi pohybového aparátu nám mohou být velkým pomocníkem právě bylinné kapky Azurový drak. Je to unikátní kombinace sedmi bylin a české Chlorelly. Azurový drak je zaměřen jednak na zlepšení funkcí ledvin a močového aparátu, které přímo souvisí s celou řadou degenerativních a zánětlivých onemocnění kloubů a páteře.

Které obtíže pohybového aparátu nám pomůže Azurový drak zmírnit?

  • revmatismus
  • dnu
  • artrózu
  • revmatickou artritidu
  • bolesti páteře

Další příjemné důsledky užívání Azurového draka může být ústup bolestí hlavy, úprava krevního tlaku a otoků nohou a očí.

Jak užívat bylinné kapky Azurový Drak proti bolestem kloubů a páteře?

Pro dlouhodobé užívání doporučujeme:
  • 1 kávová lžička 2 – 3 x denně před jídlem

Popis bylinkových kapek Azurový Drak

Složení: extrakt z české Chlorelly kessleri (heterotrofní), extrakty z bylin: zlatobýl celík, přeslička rolní, lichořeřišnice větší, vřes obecný, truskavec ptačí, rdesno blešník, svízel syřišťový, květový med, červené hroznové víno.
Obsah alkoholu: max. 15%.
Obsah balení: 200 ml.
Dávkování: 1 kávová lžička 2 - 3 x denně před jídlem.
Přečtěte si podrobný popis a všechny účinky bylinné tinktury Azurový Drak.

Přejeme vám, abyste rozšířili řady těch, kterým bylinné kapky Azurový drak pomohly zmírnit nebo zcela odstranit bolesti kloubů a páteře a vrátily jim tak do života svobodný pohyb bez bolesti, radost a zdraví.

Těšíme se na vaše příspěvky a komentáře! Pevné zdraví a hodně štěstí!

Doporučujeme

Kat.číslo Název bez DPH  
AS200 Tablety z české Chlorelly - Alga spring 200 tablet 948 Kč 1 090 Kč Koupit