Bylinné kapky - Azurový Drak - ledviny, močový měchýř

Bylinné kapky - Azurový Drak - ledviny, močový měchýř

Azurový Drak jsou bylinkové kapky, vyrobené z extraktů české sladkovodní řasy Chlorella kessleri a komplexu léčivých bylin, červeného hroznového vína a květového medu.

Záruka (měsíců): 24
Termín dodání (dny): 5
Skladem: 10 ks


425 Kč

Koupit

Svými účinky je Azurový Drak zaměřen na normalizaci funkcí ledvin a močového měchýře a některé další potíže, které souvisejí se špatnou funkcí těchto orgánů.

Výrazných protizánětlivých, detoxikačních a harmonizačních účinků komplexu jedinečných látek z řas a bylin lze využít především:

 • při zánětech ledvin a močových cest
 • při tvorbě ledvinových a močových kamenů a písku
 • při problémech s prostatou
 • při nadměrném zadržování a špatném vylučování vody z organismu
 • při potížích s močením
 • pro celkovou desinfekci močového aparátu.

Díky úpravě ledvinových a močových funkcí může po delší době dojít i k výraznému zlepšení některých zánětlivých a degenerativních kloubních onemocnění:

 • bolestí kloubů
 • bolestí páteře
 • revmatismu
 • dny
 • artrózy
 • úpravu krevního tlaku
 • ústup bolestí hlavy
 • otoků nohou a očí.

Postupující detoxikace spolu s protizánětlivými účinky preparátu se projevují i na stavu pokožky výrazným zlepšením různých vyrážek, některých ekzémů a akné.

Účinné látky obsažené v přípravku Azurový Drak se podílejí i na přirozeném zvyšování imunity našeho organismu.

Jak se správě diagnostikovat a určit užívání Veselých Draků?

Postup je následující: z tabulky zjistíte, že období zimě odpovídá Azurový Drak. Dále je u diagnostiky Azurového Draka "kruhy a otoky pod očima".
Výsledek: Azurový Drak je pro Vás nejvhodnější a celkový stav a imunitu ještě podpoříte užíváním tablet Alga spring.Pomocí orgánových hodin můžete zjistit, v kterou denní dobu je vhodné se kterému orgánu věnovat.
Např.:17. - 19. hodina - LEDVINY
Velmi potřebné je vyloučit vše, co jim škodí. Především omezit - tuky, cukr, sůl, limonády, chemikálie, káva, alkohol, chlad, stresy. Musíte vydatně pít.

Azurový Drak z pohledu čínské medicíny

Azurový  Drak je elixír, který je sestaven na principu dvořanstva v císařském paláci.
Post císaře zde zaujímá Zlatobýl celík.
Dále ministry jsou Přeslička rolní a Lichořeřišnice větší - pomáhají císaři léčit hlavní poruchu nebo působí na nejvýraznější vedlejší problém.
A nakonec jsou zde vyslanci- Vřes obecný, Truskavec ptačí, Rdesno blešník a Svízel syřišťový, kteří směřují účinky směsi do orgánu či dráhy, harmonizují a integrují celou směs.

Zdravotní problémy související s energetickou nerovnováhou na meridiánu LEDVIN:

Fyzické projevy:  tmavé kruhy pod očima, sucho a pocit plnosti v krku, některé ekzémy, záněty v krku a časté angíny, srdeční arytmie, vysoký krevní tlak, poruchy plodnosti, chronická únava a celková fyzická ochablost, poruchy sluchu a stability, bolesti kloubů a páteře.

Psychické projevy:  snížená schopnost koncentrace, neklid, úzkost, pocity beznaděje a smutku, fobie, strach.

Zdravotní problémy související s energetickou nerovnováhou na meridiánu MOČOVÉHO MĚCHÝŘE:

Fyzické projevy:  bolesti hlavy, otoky a slzení očí, váčky pod očima, bolesti šíje, páteře, sedacích svalů, zákolení a lýtek, hemoroidy, zimnice, potíže s močením, artróza a osteoporóza, poruchy sluchu, studené končetiny.

Psychické projevy: neschopnost uvolnit se, neklid, bázlivost, nepřiměřené reakce na stres projevující se hyperaktivitou autonomního nervstva.

Ledviny a účinné látky z české Chlorelly

Česká řasa Chlorella kessleri obsahuje řadu látek s výrazně antioxidačními a protizánětlivými účinky (vitamin B6, C, E, betakaroten a zinek). Tento efekt vhodně doplňuje působení jedinečného „Chlorella růstového faktoru“ (CGF), jehož schopnost zvyšovat imunitu se projevuje v rychlejší likvidaci zánětlivých ložisek v těle.

Účinné látky z řas mají také velmi silný čistící (detoxikační) vliv na celý organismus. V oblasti ledvin a močových cest se to projevuje zvýšenou schopností vylučovat z těla odpadní látky, především kyselinu močovou. Řasa se tak podílí na udržování optimálního pH tělních tekutin. Pravidelné užívání našich řas je tedy velmi dobrou prevencí vzniku zánětu ledvin a močových cest a tvorby ledvinových a močových kamenů.

Podmínkou zdravých a dobře fungujících ledvin je samozřejmě dostatečný příjem vhodných tekutin (2 - 3 l vody, zeleného a bylinkového čaje denně!)

K výrobě Azurového Draka byla použita heterotrofně pěstovaná sladkovodní řasa Chlorella kessleri s výrazně zvýšeným obsahem Chlorella růstového faktoru (CGF).

Naše doporučení

Velmi potřebné je vyloučit vše, co jim škodí. Především omezit - tuky, cukr, sůl, limonády, chemikálie, káva, alkohol, chlad, stresy. Musíte vydatně pít.

Složení Azurového Draka

Složení:  extrakt z české Chlorelly kessleri (heterotrofní), extrakty z bylin: zlatobýl celík, přeslička rolní, lichořeřišnice větší, vřes obecný, truskavec ptačí, rdesno blešník, svízel syřišťový, květový med, červené hroznové víno.

Bylinný komplex

Zlatobýl celík (Solidago virgaurea) je označován za krále léčivých bylin v oblasti nemocí ledvin a močových cest. Celkově působí desinfekčně a močopudně. Pomáhá rozpouštět ledvinové a močové kameny, podporuje vylučování vody a kyseliny močové z organismu. Používá se i při zbytnění prostaty.

  

Přeslička rolní (Equisetum aruemse) obsahuje kyselinu křemičitou, která působí blahodárně na celý organismus. Tato starobylá bylina patří mezi nejúčinnější urologická léčiva. Působí močopudně, tlumí záněty ledvin a močového měchýře a je velmi dobrou prevencí vzniku močových kamenů a písku. Zmírňuje i projevy revmatismu. 

Lichořeřišnice větší (Tropaeolum majus) je skvělým přírodním antibiotikem se širokým spektrem (stafylokoky, streptokoky, proteus vulgaris, escherichia coli, salmonelly). Nosný účinek je v oblasti urogenitální (záněty v oblasti ledvin, močových cest a pohlavních orgánů). Je účinná i při infekcích v oblasti dýchacích cest.

 

 

 

Vřes obecný (Calluha vulgaris) je universálně působící bylina. V urologických indikacích se uplatní jeho skvělé desinfekční účinky. Užívá se při zánětech močových cest a zánětu pánvičky ledvinové. Je znám i jako „drtič“ močových kamenů, zmírňuje otoky a vyplavuje z těla kyselinu močovou – je proto velmi vhodný při revmatismu a dně.

 

 

Truskavec ptačí(Polygonum aviculare) patří k tzv. „krev čistícím“ bylinám, protože pomáhá vylučovat odpadní látky z organismu. Má silné močopudné účinky a napomáhá rozpadu močových kaménků. Uplatní se i při řadě ledvinových potíží (disfunkce, záněty, kameny). Působí výrazně protirevmaticky.

 

 

 

Rdesno blešník (Persicaria lapethifolia) je také známé i pod názvem „vrbice bílá“. Tato bylina je proslulá především svou schopností rozpouštět močové kameny. V oblasti močových cest působí rovněž silně dezinfekčně. Je i vynikajícím prostředkem protiprůjmovým.

 

 

 

Svízel syřišťový (Galium verum) nachází své uplatnění hlavně v urologických indikacích. Je značně močopudný, pomáhá při zánětech dolních močových cest a křečích v močovém traktu. Doporučuje se i při zvýšeném zadržování vody v organismu.

 

 

Obsah alkoholu max. 20%.

Obsah 200 ml.

Balení: sklo

Dávkování: 1 kávová lžička 2 - 3 x denně před jídlem.

Doporučujeme

Kat.číslo Název bez DPH  
AS200 Tablety z české Chlorelly - Alga spring 200 tablet 948 Kč 1 090 Kč Koupit