Bylinné kapky - Bílý Drak - plíce, tlusté střevo

Bylinné kapky - Bílý Drak - plíce, tlusté střevo

Bílý Drak jsou bylinkové kapky vyrobené z extraktů české sladkovodní řasy Chlorella kessleri a komplexu bylin, červeného hroznového vína a květového medu.

Záruka (měsíců): 24
Termín dodání (dny): 5
Skladem: 10 ks


425 Kč

Koupit

Svými účinky je Bílý Drak zaměřen na normalizaci funkcí dýchacích cest a plic.
Významné je i působení v oblasti tlustého střeva a ovlivňuje i některé další potíže související se špatnou funkcí jmenovaných orgánů.
Silných detoxikačních, protizánětlivých, zklidňujících a harmonizačních účinků komplexu jedinečných látek z řas a bylin lze využít především při řadě onemocnění v oblasti dýchacích cest a plic

 • hlavně při rýmách
 • nachlazení
 • teplotách
 • bolestech v krku
 • chrapotu
 • suchém a dráždivém kašli
 • chřipkách
 • angínách
 • plícních onemocněních
 • a bronchiálním astmatu.

Účinné látky obsažené v přípravku Bílý Drak působí příznivě také v oblasti střev. Regulují

 • průjem i zácpu
 • působí protizánětlivě a desinfekčně v celém zažívacím traktu
 • zmírňují také střevní katary
 • vředová onemocnění tlustého střeva včetně projevů Crohnovy choroby.

Bílý Drak také příznivě ovlivňuje střevní mikroflóru narušenou např. užíváním antibiotik. Účinné látky obsažené v přípravku se podílejí na výrazném zvyšování imunity našeho organismu.

Zdravotní problémy související s energetickou nerovnováhou na meridiánu PLIC:

Fyzické projevy: dýchací obtíže, dušnost, zimnice, horečky, snížená odolnost vůči chladu a infekcím, bolesti v ramenech a zápěstích, některé ekzémy, skvrny na pokožce, suchá a drsná kůže.

Psychické projevy: deprese, melancholie, celková otupělost, sebepodceňování.

Zdravotní problémy související s energetickou nerovnováhou na meridiánu TLUSTÉHO STŘEVA:

Fyzické projevy: problémy se sliznicemi (např. časté krvácení z nosu), rýma, alergie, bolesti hlavy, bolesti krční a bederní páteře, zvýšená kazivost zubů, zácpa, kožní problémy, opary na dolním rtu.

Psychické projevy: sklony k depresím, smutek, lítostivost.

Plíce a účinné látky z české Chlorelly

Česká Chlorella obsahuje řadu látek, které příznivě ovlivňují stav dýchacího ústrojí. Jsou to především flavonoidy a vitaminy A, E, C, vitaminy skupiny B, minerály (Fe, Mg, Ca) a chlorofyl. Hlavní úlohu však hraje Chlorella růstový faktor (CGF), který svým silným imunostimulačním působením přirozeně brání vzniku a rozvoji infekčních onemocnění průdušek a plic. Zvýšená fagocytární aktivita lymfocytů se projeví ve vyšší odolnosti organismu vůči virózám a bakteriálním onemocněním v oblasti celého dýchacího ústrojí.

Tlusté střevo a účinné látky z české Chlorelly

Mikronizovaná vláknina, přítomná v desintegrované biomase řasy ve značném množství, má velmi silný čistící efekt na vnitřní stěnu tlustého střeva. Odstraňuje hlen, který brání správné resorpci v tlustém střevě a zároveň zbavuje střevní klky toxických usazenin. Celý komplex látek obsažených v řase má navíc velmi pozitivní vliv na probiotickou střevní mikroflóru. Celkový efekt je dotvářen silným desinfekčním působením chlorofylu. Působení biomasy Chlorelly v oblasti tlustého střeva můžeme označit za nejlepší prevenci nádorového bujení v této části trávicího traktu.

K výrobě Bílého Draka byla použita heterotrofně pěstovaná sladkovodní řasa Chlorella kessleri s výrazně zvýšeným obsahem Chlorella růstového faktoru (CGF).

Složení:  extrakt z české Chlorelly kessleri (heterotrofní), extrakty z bylin: mateřídouška obecná, proskurník lékařský, jitrocel kopinatý, yzop lékařský, divizna velkokvětá, lékořice lysá, lípa obecná, růže damascénská, květový med, červené hroznové víno.

Bylinný komplex

Mateřídouška obecná (Thymus serpyllum) má vlastnosti přírodního antibiotika s velmi širokým spektrem. V oblasti dýchacích cest působí na stafylokoky a streptokoky, ve střevním traktu likviduje salmonellu. Užívá se hlavně při zánětlivých onemocněních dýchacích cest spojených s dráždivým kašlem. Rovněž pomáhá při střevních potížích a průjmech, včetně infekčních (salmonelóza).

Proskurník lékařský (Althaea officinalis) díky vysokému obsahu slizovitých látek dovede dokonale tlumit kašel. Užívá se proto především při zánětech průdušek, úporném kašli, bronchiálním astmatu a plicních chorobách. Velmi účinný je i při zánětech tlustého střeva včetně ulcerózní kolitidy a těžkých průjmových onemocněních.

Jitrocel kopinatý (Plantago lanceolata) je od nepaměti využíván vnitřně i zevně pro své mimořádné hojivé vlastnosti. Jeho doménou jsou záněty dýchacích orgánů se silným zahleněním, kašel a katary průdušek. Harmonizuje také trávení, pomáhá při zácpě a chronických katarech střev včetně Crohnovy choroby.

Yzop lékařský (Hyssopus officinalis) patří mezi stěžejní byliny při léčbě průdušek. Užívá se hlavně při chronických bronchiálních zánětech, astmatu a kašli. V oblasti trávicího traktu mírní nadýmání a je vysoce účinný při chronických střevních potížích i zánětech.

Divizna velkokvětá (Verbascum densiflorum) - její květy skvěle mírní dráždivý kašel, podporují vykašlávání a tlumí křeče průdušek. S úspěchem se využívá i při astmatické bronchitidě a zápalu plic. Tlumí také křeče střev, koliky a je účinná i při hemoroidech spojených s výhřezem střeva. Podílí se také na přirozeném zvyšování imunity.

Lékořice lysá (Glycyrrhiza glabra) - její oddenek má velmi široké pole využití. Působí hlavně jako prostředek podporující vykašlávání u nemocí plic a průdušek. Pomáhá proti kašli a chrapotu. Je častou součástí tzv. „prsních čajů“. Harmonizuje také funkce střev, účinná je hlavně při zácpě.

Lípa obecná (Tilia vulgaris) - její květ je po staletí užíván při chorobách nachlazení a pro své potopudné účinky. Tiší kašel, rozpouští hleny, pomáhá při infekčních onemocněních dýchacích cest doprovázených horečkou. Pomáhá při křečových bolestech trávicího ústrojí a reguluje činnost střev.

Růže damascénská (Rosa damascena) - květ je již od starověku využíván při plicních a střevních chorobách. Velmi účinný je při bolestech v krku, těžkých formách rýmy, užívá se i při vykašlávání krve a TBC. Podáváme jej i při zánětech v trávicím ústrojí. Znám je i její silný účinek proti průjmům. Výborně regeneruje střevní mikroflóru, např. po užívání antibiotik.

Obsah alkoholu max. 20%.

Obsah 200 ml.

Dávkování: 1 kávová lžička 2 - 3 x denně před jídlem.

Doporučujeme

Kat.číslo Název bez DPH  
AS200 Tablety z české Chlorelly - Alga spring 200 tablet 948 Kč 1 090 Kč Koupit