Bylinné kapky - Červený Drak - cévy, srdce, mozek, tenké střevo

Bylinné kapky - Červený Drak - cévy, srdce, mozek, tenké střevo

Červený Drak jsou bylinkové kapky, vyrobené z extraktů české sladkovodní řasy Chlorella kessleri a komplexu léčivých bylin, červeného hroznového vína a květového medu.

Záruka (měsíců): 24
Termín dodání (dny): 5
Skladem: 10 ks


425 Kč

Koupit

Svými účinky je Červený Drak zaměřen na normalizaci cévních, srdečních a mozkových funkcí. Působí harmonizačně i na zažívací trakt především v oblasti tenkého střeva. Ovlivňuje též velmi výrazně psychickou sféru a stavy související s jejími poruchami.

Silných regeneračních, harmonizačních a protizánětlivých účinků komplexu jedinečných látek z řas a bylin lze využít především při řadě cévních potíží

 • při poruchách periferního prokrvení (studené ruce a nohy)
 • pro zlepšení pružnosti a pevnosti cév při jejich fragilitě (lámavosti)
 • při zánětech žil
 • trombózách
 • křečových žilách
 • hemoroidech
 • při hučení v uších
 • závratích.

Červený Drak také zlepšuje stav koronárních (věnčitých) cév srdce a cév mozku. Přípravek je účinný

 • při snižování chorobně vysokého krevního tlaku
 • při tachykardii
 • srdečních arytmiích.

Je velmi dobrou prevencí mozkových příhod, infarktů myokardu, ischemické choroby srdeční a anginy pectoris.

V oblasti psychiky tlumí Červený Drak velmi účinně

 • srdeční neurózy
 • deprese
 • únavový syndrom
 • úzkostné stavy
 • nespavost
 • celkovou nervovou vyčerpanost.

Preparát je možno použít i jako podpůrný prostředek při zmírňování projevů Alzheimerovy a Parkinsonovy choroby. V trávicím traktu tlumí přípravek střevní neurózy a křečovité bolesti ve střevech. Celkově upravuje a harmonizuje činnost celého střevního traktu.

Zdravotní problémy související s energetickou nerovnováhou na meridiánu SRDCE:

Fyzické projevy: časté zčervenání obličeje, tachykardie a pocení i po slabé námaze, noční pocení, citlivost na teplo a chlad, sucho v hrdle, bolesti pod žebry, pocit horka v dlaních, žloutnutí očního bělma.

Psychické projevy: citová labilita, duševní neklid, špatná komunikace a poruchy řeči, poruchy paměti, hysterie, poruchy spánku a děsivé sny.

Zdravotní problémy související s energetickou nerovnováhou na meridiánu TENKÉHO STŘEVA:

Fyzické projevy: alergie na potraviny, ušní potíže (hučení v uších, nedoslýchavost), závratě, bolesti loktů a zápěstí, kožní problémy, průjmy.

Psychické projevy: neschopnost vyrovnat se s okolní realitou, neujasněný hodnotový systém, neklid, vnitřní zmatek.

Srdce, krevní oběh a účinné látky z české Chlorelly

Díky vysokému obsahu Mg, Fe, vitamínu skupiny B, koenzymu Q10 (vzniká z řasy při štěpení chlorofylu) a řady dalších látek, představuje biomasa české řasy velmi cenného pomocníka v prevenci srdečně - cévních chorob.
Esenciální nenasycené mastné kyseliny, v naší řase bohatě zastoupené, velmi výrazně přispívají k nastavení správného poměru mezi HDL a LDL cholesterolem a brání tak vytváření cholesterolových usazenin ve stěnách cév.

Celkově je možno říci, že komplex látek z české řasy vyživuje a chrání naše srdce a pozitivně ovlivňuje čistotu a pružnost cévních stěn. Zdravé srdce a průchodné a pružné cévy jsou nejlepším předpokladem dlouhého a plnohodnotného života.

Kardiovaskulární choroby zaujímají dnes první místo na žebříčku „civilizačních nemocí“. Účinné látky z české Chlorelly mohou jejich hrozbu velmi výrazně eliminovat.

K výrobě Červeného Draka byla použita heterotrofně pěstovaná sladkovodní řasa Chlorella kessleri s výrazně zvýšeným obsahem Chlorella růstového faktoru (CGF).

Složení: extrakt z české Chlorelly kessleri (heterotrofní), extrakty z bylin: jinan dvoulaločný, hloh jednosemenný, jírovec maďal, meduňka lékařská, třezalka tečkovaná, srdečník obecný, routa vonná, komonice lékařská, květový med, červené hroznové víno.

Bylinný komplex

Jinan dvoulaločný (Ginkgo biloba)  účinné látky z lístků tohoto pravěkého stromu rozšiřují cévy, takže jsou vynikající prevencí mozkových příhod a infarktů myokardu. Skvělé účinky má jinan i při závratích, otocích mozku, Alzheimerově a Parkinsonově chorobě, depresích a únavovém syndromu.

Hloh jednosemenný (Crataegus monogyma) účinkuje výborně při srdečních chorobách, rozšiřuje cévy a je proto skvělou prevencí anginy pectoris. Harmonizuje srdeční arytmie a řadu dalších srdečně  cévních obtíží. Zlepšuje stav cév a prokrvení periferních oblastí těla.

Jírovec maďal (Aesculus hippocastannum) obsahuje escin a esculin, které mají skvělé účinky na cévy. Je užíván hlavně na křečové žíly, bércové vředy, hemoroidy, záněty žil a trombózy. Výrazně zlepšuje pružnost a pevnost cévních stěn a odstraňuje lymfatické otoky. Mírní i některé typy migrén.

Meduňka lékařská (Melissa officinalis) má velmi silné sedativní účinky na vegetativní nervstvo. Je výborným kardiosedativem, mírní i bušení srdce a srdeční arytmie a pomáhá při žaludečních a střevních neurózách. Skvěle uklidňuje při nervové vyčerpanosti, depresích, úzkosti a nespavosti.

Třezalka tečkovaná (Hypericum perforatum) je pokládána za nejúčinnější léčivou bylinu mírného pásma. Je mírným kardiotonikem, pomáhá při těžkých, srdce ohrožujících chřipkách. Je velmi účinná při rehabilitaci po mozkových příhodách a obrnách. Celkově má silné protizánětlivé účinky. Snižuje i neklid, napětí, paniku a deprese.

Srdečník obecný (Leonorus cardiaca) patří mezi nejlepší „srdeční“ byliny. Má silné sedativní účinky, výrazně tlumí tachykardii. Pomáhá při ischemické chorobě srdeční a mírně snižuje krevní tlak. Dlouhodobě zlepšuje práci srdečního svalu, mírní deprese a stavy skleslosti.

Routa vonná (Ruta graveolens) obsahuje především rutin, který má silné antisklerotické účinky a udržuje cévy pružné. Je vynikajícím prostředkem pro odstranění fragility (lámavosti) cév. Mírně také snižuje krevní tlak, tiší neurologické bolesti hlavy a závratě.

Komonice lékařská (Melilotus officinalis) zvyšuje kapilární odolnost, zlepšuje mozkové a periferní prokrvení a cévní oběh. Má protizánětlivé účinky. Zmírňuje obtíže z vysokého krevního tlaku v klimakteriu. Užívá se k léčbě křečových žil, hemoroidů a bércových vředů.

Obsah alkoholu max. 20%.

Obsah 200 ml.

Dávkování: 1 kávová lžička 2 - 3 x denně před jídlem.

Doporučujeme

Kat.číslo Název bez DPH  
ASAa200 Tablety z české Chlorelly - Alga spring Anti-Aging 200 tablet 1 000 Kč 1 150 Kč Koupit