Bylinné kapky - Zlatý Drak - žaludek, slezina, slinivka

Bylinné kapky - Zlatý Drak - žaludek, slezina, slinivka

Zlatý Drak jsou bylinkové kapky, vyrobené z extraktů české sladkovodní řasy Chlorella kessleri a komplexu léčivých bylin, červeného hroznového vína a květového medu.

Záruka (měsíců): 24
Termín dodání (dny): 5
Skladem: 10 ks


425 Kč

Koupit

Svými účinky je Zlatý Drak zaměřen na normalizaci žaludečních funkcí a správnou funkci sleziny a slinivky břišní. Výrazně také zmírňuje některé další potíže, které souvisejí se špatnou funkcí těchto orgánů.

Silným regeneračních, harmonizačních a protizánětlivých účinků komplexu jedinečných látek z řas a bylin lze využít především při řadě trávicích obtíží

  • nechutenství
  • zkaženém žaludku
  • nevolnosti spojené s nutkáním na zvracení (nauzea)
  • žaludečních a střevních neurózách
  • poruchách trávení
  • nadměrné tvorbě žaludečních kyselin.

Zlatý Drak výrazně zmírňuje

  • obtíže s nadýmáním
  • uvolňuje křeče v trávicím traktu
  • reguluje zácpu a průjem.

Optimalizuje vylučování trávicích šťáv a harmonizuje celý trávicí proces.

Příznivě ovlivňuje i zánětlivé stavy v oblasti žaludku a střev. Normalizuje enzymatické funkce slinivky a obtíže s ní spojené. Zlatý Drak také stimuluje správné funkce sleziny a tím se výrazně podílí na nárůstu imunitních reakcí organismu.

Přípravek je velmi vhodný při celkovém fyzickém i psychickém vyčerpání organismu a dlouhodobém stresu, nesprávné životosprávě a chronických potížích v oblasti trávicího traktu.

Zdravotní problémy související s energetickou nerovnováhou na meridiánu ŽALUDKU:

Fyzické projevy: nutkání na zvracení, pálení žáhy, bolesti zubů, záněty čelistí, bolesti trojklanného nervu, bolesti kolenou (vpředu), bloky v dolní části hrudní páteře, kožní potíže, opary.

Psychické projevy: zvýšený neklid, časté neurózy.

Zdravotní problémy související s energetickou nerovnováhou na meridiánu SLEZINY a SLINIVKY:

Fyzické projevy: zažívací potíže, zvýšená sekrece hlenů, křečové žíly, poruchy menstruačního cyklu, kolísání hladiny cukru v krvi, anémie, krvácivost, průjmy.

Psychické projevy: tréma, neklid, neschopnost koncentrace, sebelítost.

Žaludek a účinné látky z české Chlorelly

Díky vyvážené a pestré škále obsahových látek (bílkoviny, cukry, nenasycené mastné kyseliny, vitaminy, minerály,vláknina, chlorofyl, Chlorella růstový faktor a další) napomáhá řasa komplexně bezproblémovému zpracování potravy v žaludku. Harmonizuje také sekreci trávicích šťáv a udržuje jejich normální pH. Pravidelná a dlouhodobá konzumace naší řasy je velmi dobrou prevencí zánětlivých stavů a vředové choroby v oblasti žaludku a dvanáctníku.

Slezina a slinivka a účinné látky z české Chlorelly

Jako řídící výkonný orgán imunitního systému má slezina pro náš celkový zdravotní stav zásadní význam. Unikátní Chlorella růstový faktor (CGF) dokáže zcela ojedinělým způsobem navyšovat imunitní pohotovost našeho organismu. Děje se tak ovlivňováním aktivity těch bílých krvinek (lymfocytů), které se starají o likvidaci virů a baktérií v našem těle. Důsledkem přirozeného zvýšení imunity je nejen mnohem vyšší odolnost proti virózám a bakteriálním onemocněním, ale i výrazný ústup dlouhodobé únavy.
Slinivka břišní produkuje hormon inzulín. Porucha jeho tvorby v této žláze vede k tzv. diabetu (cukrovce). Tím, že účinné látky z řas harmonizují celý hormonální systém, podílí se samozřejmě i na podpoře správných funkcí slinivky.

K výrobě Zlatého Draka byla použita heterotrofně pěstovaná sladkovodní řasa Chlorella kessleri s výrazně zvýšeným obsahem Chlorella růstového faktoru (CGF).

Složení: extrakt z české Chlorelly kessleri (heterotrofní), extrakty z bylin: andělika lékařská, dobromysl obecná, řepík lékařský, lékořice lysá, fenykl obecný, anýz vonný, ožanka kalamandra, květový med, červené hroznové víno.

Bylinný komplex

Andělika lékařská (Archangelica officinalis) pomáhá při nechutenství a žaludečních a střevních neurózách. V trávicím traktu působí protikřečově, tlumí nadýmání, je účinná při poruchách slinivky a likviduje kvasné a hnilobné procesy při dyspepsii. Je vhodná při celkové vyčerpanosti a dlouhodobém stresu.

Dobromysl obecná (Origanum vulgare) tlumí křečové bolesti při zkaženém žaludku a působí silně sedativně při žaludečních neurózách. Podporuje trávení a příznivě ovlivňuje enzymatickou činnost slinivky. Uplatňuje se i v kuchyni jako velmi zdravé koření (oregano).

Řepík lékařský (Agrimonia eupatoria) - tato univerzálně působící bylina ovlivňuje i řadu trávicích funkcí. Tlumí zánětlivé procesy zejména na sliznicích trávicího ústrojí. Celkově zlepšuje trávení a má příznivý vliv na funkci sleziny a slinivky, tlumí průjmy různého původu.

Lékořice lysá (Glycyrrhiza glabra) v oblasti trávicího traktu působí antivirově, bakteriostaticky a spasmolyticky. Pro tyto vlastnosti ji využíváme k léčbě žaludečních a dvanáctníkových vředů. Tlumí i nadměrnou tvorbu žaludečních kyselin. Působí rovněž silně protizánětlivě.

Fenykl obecný (Foeniculum vulgare) tlumí především nadýmání a bolestivé křeče v trávicím ústrojí. Zlepšuje vylučování šťáv a podporuje střevní peristaltiku. Pomáhá při úporné zácpě, průjmech a kolikách střev. Příznivě ovlivňuje funkce všech trávicích orgánů.

Anýz vonný (Pimpinella anisum) velmi účinně tlumí nadýmání a působí protikřečově. Silice obsažená v bylině zvyšuje vylučování trávicích enzymů, což příznivě ovlivňuje celou řadu trávicích potíží. Anýz pomáhá při zácpě a v celém trávicím traktu má antiseptické účinky.

Ožanka kalamandra (Teucrium chamaedrys) je typická „žaludeční hořká“ bylina. V Chorvatsku se říká, že ožanka pomůže i tam, kde „doktoři dávají od nemocného ruce pryč“. Výrazně povzbuzuje trávení a tlumí bolesti a záněty v zažívacím traktu. Je velmi účinná i proti řadě patogenních mikroorganismů  např. salmonelách, zlatému stafylokoku, bakteriím tyfu a alfa-hemolytickému streptokoku.

Obsah alkoholu max. 20%.

Obsah 200 ml.

Dávkování: 1 kávová lžička 2 - 3 x denně před jídlem.