Premenstruační syndrom a bylinné kapky Afrodíté

Premenstruační syndrom a bylinné kapky Afrodíté

Afrodíté je regenerační a harmonizační elixír, zaměřený na gynekologické problémy, jak hormonálního, tak i zánětlivého charakteru. Svým složením i účinky je Afrodíté určena pro ženy všech věkových kategorií.

Záruka (měsíců): 24
Termín dodání (dny): 5
Skladem: 10 ks


425 Kč

Koupit

Zvládněte premenstruační syndrom pomocí bylinných kapek Afrodíté

Premenstruační syndrom - PMS – je souhrn fyzických, psychických a emocionálních symptomů, které přímo souvisejí s menstruačním cyklem ženy. Při premenstruačním syndromu zažívají ženy stavy, které jim značně znepříjemňují a komplikují zvládání běžných denních povinností. Asi 15% žen ve věku 20 - 40 let trpí tak silnými příznaky PMS, že jim zabraňují normálně pracovat či studovat.

Většina žen řeší komplikace, způsobené premenstruačním syndromem, užíváním chemických léků – hormonálních preparátů, analgetik, sedativ a dalších. Problém je v tom, že tyto pro tělo cizorodé chemikálie, mají řadu vedlejších negativních účinků.

Po celá tisíciletí řešily ženy své zdravotní potíže dary matky Přírody – bylinkami. Zkuste se zamyslet, zda není jednodušší a přirozenější se k této tradici vrátit, než ještě více zatěžovat už tak značně zanesený organismus dalšími „výdobytky moderní farmacie“. Není třeba studovat herbáře, chodit sbírat ty správné bylinky, ani vařit čaje.

Máme pro vás již hotové řešení. Extrakt sedmi nejúčinnějších „ženských“ bylinek a české řasy Chlorelly – vše v jedné lahvičce, která se vejde do kabelky. Hlavním důvodem, proč jsme Afrodítu - tento „elixír mládí, krásy a lásky“ - vytvořili, byla touha usnadnit ženám zvládat lépe pracovní zátěž dnešní hektické doby. Drtivá většina žen dnes jede na „dvousměnný provoz.“ Po návratu ze zaměstnání je čekají ještě nákupy, péče o děti, vaření, úklid a hromada dalších povinností. Není proto divu, že po tomto každodenním maratonu má žena pozdě večer jedinou touhu– v klidu se vyspat. Pracovním přetížením žen tak trpí celá rodina – manžel i děti.

Bylinné kapky Afrodíté působí na premenstruační syndrom, problémy s menstruací a ženský hormonální systém.

Kontryhel žlutozelený – král ženských bylin, který skvěle působí nejen na PMS, ale i na nepravidelnou, vynechávající a bolestivou menstruaci a všechny ostatní ženské potíže. Maca - řeřicha peruánská- superbylina peruánských Inků, kteří ji odedávna využívali k harmonizaci pohlavních funkcí žen i mužů. Řebříček obecný - nejslavnější bylina čínské Knihy proměn – I ťing, mimo jiné působí i protizánětlivě a stabilizuje hormonální systém. Měsíček lékařský – už sám název napovídá, že tuto krásnou bylinku ženy odpradávna využívaly k normalizaci svých „měsíčků“. Kakost luční – kromě ženských obtíží působí skvěle i na pokožku, což dámy zajisté ocení. Mateřídouška obecná – název opět napovídá, že vedle protizánětlivých a desinfekčních účinků, byla tato voňavá ozdoba našich strání využívána především ke zdárnému průběhu mateřství. Jako inspiraci uvádíme, že české maminky v minulosti používaly po ukončení kojení vlažný odvar z mateřídoušky ke zpevnění ňader. Doporučujeme vyzkoušet – funguje to – a je to rozhodně lepší a přirozenější, než plastická operace. Hluchavka bílá – květy celkově zklidňují a vylaďují hormonální systém ženy. Doporučujeme zkusit i lahodný čaj ze samotných květů hluchavky – pohladí vám tělo i duši.

V koruně sedmi ženských bylin se jako briliant třpytí osmá a možná nejdůležitější složka Afrodíty.
Je to nejúčinnější látka české řasy Chlorelly – tzv. Chlorella růstový faktor, známý pod anglickou zkratkou slov Chlorella Growth Factor – CGF. Má neobyčejně silné protizánětlivé a protinádorové působení. Pomáhá zvyšovat imunitu, působí skvěle na kvalitu pleti, pokožky, vlasů a nehtů. Harmonizuje také ovogenezi – tvorbu zdravých vajíček a regeneruje, detoxikuje a posiluje celý organismus. Obsahuje i všechny látky, které v našem současném jídelníčku chybí – vitamíny minerály chlorofyl, vlákninu , nukleové kyseliny a řadu dalších zdraví prospěšných látek.

Bylinková kopmozice Afrodíty je ještě doplněna medem a červeným vínem – to proto, abyste byly sladké a ohnivé.

Tak co, milé dámy? Vyzkoušíte bylinkový elixír Afrodíté? Jsme přesvědčeni, že to stojí zato.

Každý opravdový muž chce mít doma,. místo vyčerpané, uštvané a nešťastné bytůstky, opravdovou ženu Ženu zářivou, okouzlující, přitažlivou a šťastnou - opravdovou „královnu nebes“, která jemu i sobě dokáže, že na této zemi láska ještě nevymřela.

Jak užívat bylinné kapky Afrodíté?

Pro dlouhodobé užívání doporučujeme:

  • 1 kávová lžička 2 – 3 x denně před jídlem

Popis bylinkových kapek Afrodíté

Složení: Chlorella růstový faktor, extrakty bylin: kontryhel žlutozelený (Alchemilla xanthochlora), maca – řeřicha peruánská (Lepidium meyenii), řebříček obecný (Achillea millefolium), měsíček lékařský (Calendula officinalis), kakost luční (Geranium robertianum), mateřídouška obecná (Thymus serpyllum), hluchavka bílá (Lamium album), květový med, červené hroznové víno.
Obsah alkoholu: max. 15%.
Obsah balení: 200 ml.
Dávkování: 1 kávová lžička 2 - 3 x denně před jídlem.
Přečtěte si podrobný popis a všechny účinky bylinné tinktury Afrodíté.

Těšíme se na vaše příspěvky a komentáře! Pevné zdraví a hodně štěstí!

Doporučujeme

Kat.číslo Název bez DPH  
ASAa400 Tablety z české Chlorelly - Alga spring Anti-Aging 400 tablet 1 644 Kč 1 890 Kč Koupit
AS200 Tablety z české Chlorelly - Alga spring 200 tablet 948 Kč 1 090 Kč Koupit
ASM180 Tablety z české Chlorelly - Alga spring Mystery 180 tablet 1 122 Kč 1 290 Kč Koupit
ASAa200 Tablety z české Chlorelly - Alga spring Anti-Aging 200 tablet 1 000 Kč 1 150 Kč Koupit