Sexuální zdraví

Pro štěstí rodiny je důležité sexuální zdraví a plodnost

  • česká Chlorella stimuluje činnost reprodukčních orgánů a pomáhá k dosažení sexuálního zdraví
  • podporuje tvorbu zdravých a kvalitních vajíček
  • ovlivňuje rychlost tvorby zdravých a kvalitních spermií

Vzhledem k dnešnímu životnímu stylu a velkému psychickému vypětí stále vzrůstá počet manželství, která zůstávají z důvodu neplodnosti bezdětná. Také patříte mezi ty manželské páry, které touží po dítěti a jejich touha není stále naplněna? Případů, jako je ten Váš, v posledních letech lavinovitě přibývá. Zároveň vzrůstá počet těch, kteří se spíše než k hormonální léčbě či chirurgickému zákroku, obrací o pomoc k naší společné matce - přírodě.

Česká Chlorella je pravou pokladnicí řady látek, které mimo jiné velmi pozitivně ovlivňují činnost reprodukčních orgánů u mužů i žen. Jsou to především vitamín E, který bývá často označován jako vitamín plodnosti, vitamíny skupiny B (včetně B12!), vitamín C, betakaroten, chlorofyl, vápník, hořčík, fosfor, zinek, železo, měď, esenciální nenasycené mastné kyseliny, aminokyseliny, nukleové kyseliny a další.

Největší vliv na normalizaci pohlavních funkcí u mužů i žen má však unikátní látka, kterou nenajdeme v žádném jiném živém organismu na Zemi. Je to tzv. Chlorella růstový faktor. Látky, které tvoří Chlorella růstový faktor, mají prokazatelně velmi pozitivní vliv na tvorbu zdravých vajíček u žen a spermií u mužů. U žen dochází navíc ke stabilizaci celého hormonálního systému a u mužů k výraznému nárůstu pohlavní aktivity, což se neobyčejně kladně projeví i ve sféře psychiky obou partnerů.

Všechny uvedené pozitivní změny ve funkcích reprodukčních orgánů u obou pohlaví, tak výrazně zvyšují šanci na přirozené početí dítěte.

Celý komplex biologicky aktivních látek z české Chlorelly má také velmi silné detoxikační, regenerační, imunostimulační a protistresové účinky na celý organismus, což především u žen vytvoří optimální podmínky pro zdárný a bezproblémový průběh těhotenství. Podle posledních výzkumů jsou navíc některé látky z české Chlorelly (kyselina listová a vitamín B12) jednou z nejlepších prevencí srdečních a rozštěpových vad u novorozeňat.
Z uvedených skutečností jasně vyplývá, že produkt Mystery z české Chlorelly představuje ideální způsob, jak přirozenou cestou harmonizovat všechny fyzické i psychické funkce našeho těla. A právě dokonalá souhra všech orgánových funkcí umocněná duševní rovnováhou je nejlepším předpokladem k tomu, aby mohlo na svět přijít krásné zdravé děťátko.

Přejeme Vám, abyste i Vy rozšířili řady manželských párů, kterým náš čistě přírodní produkt Mystery napomohl k vyřešení i mnohaleté neplodnosti a vytvoření úplné a šťastné rodiny.