Tablety z české Chlorelly - Alga spring Anti-Aging 200 tablet

Tablety z české Chlorelly - Alga spring Anti-Aging 200 tablet

Balení 200 kusů tablet autotrofní dezintegrované biomasy řas Chlorella kessleri se zvýšeným obsahem dobře využitelného chrómu a selenu.

Záruka (měsíců): 24
Termín dodání (dny): 5
Skladem: 10 ks


1 150 Kč

Koupit

Česká Chlorella Anti-aging - pro delší a zdravější život

Společnost Česká Chlorella uvádí na trh nový produkt s názvem Alga spring Anti–aging. Jedná se o tabletovanou Chlorellu  s vysokým obsahem biogenně vázaného chrómu a selenu. Jak ukazují současné výzkumy, je nedostatek právě těchto dvou prvků v naší stravě příčinou celé řady velmi závažných zdravotních obtíží, jejichž výskyt se navíc v posledních letech lavinovitě zvyšuje u všech věkových kategorií.

Deficit chrómu a selenu v potravinách je způsoben především nepřirozeným způsobem pěstování všech plodin a chovu užitkových zvířat. Proto se na trhu v poslední době objevila řada potravinových doplňků, které mají nedostatek těchto dvou minerálů v našem těle kompenzovat. Základním problémem u většiny těchto produktů je skutečnost, že naše tělo umí minerály využívat pouze tehdy, pokud jsou mu dodány v tzv. biogenní formě – tedy jsou již přímo obsaženy v rostlinných a živočišných tkáních. U produktu Alga spring Anti - aging se našim odborníkům podařilo oba tyto prvky přímo zapojit do buněčné struktury Chlorelly, čímž je zajištěna jejich maximální vstřebatelnost a využitelnost naším organismem. Chróm je v tomto novém produktu součástí tzv. glukózového tolerančního faktoru, selen je v buňce Chlorelly navázan ve formě selenoproteinů. 

Nyní si vyjmenujme alespoň nejdůležitější oblasti působení chrómu a selenu v lidském těle.

CHRÓM patří mezi tzv. stopové biogenní prvky. Pro náš organismus je využitelný pouze v trojmocné formě (Se3+). Tato bioaktivní forma se rozhodující měrou podílí na metabolismu cukrů a optimalizuje tvorbu inzulínu, což vede k efektivnějšímu využívání glukózy buňkami a ke snížení rizika vzniku a rozvoje diabetu. Chróm také snižuje chuť na sladké potraviny, čímž napomáhá ke kontrole tělesné hmotnosti. Reguluje také obsah tuků v krvi a zabraňuje usazování cholesterolových plátů v cévách – je tedy skvělou prevencí kardiovaskulárních onemocnění. Dostatečný příjem chrómu zmírňuje účinek stresorů a pomáhá organismu lépe se adaptovat na zátěžové situace. 
Při nedostatku chrómu v těle se zhoršuje práce srdečního svalu, činnost mozkové tkáně, narůstá hladina krevního cukru a hrozí řada dalších vážných zdravotních obtíží - snížení fyzické a psychické výkonnosti, únava, deprese, srdečně – cévní obtíže aj. Využitelnost chrómu naším organismem zvyšuje současné podávání vitamínu C.

SELEN je pro náš organismus nepostradatelný biogenní mikroprvek. Jeho účinky jsou neobyčejně různorodé. Dostatek selenu v těle velmi příznivě ovlivňuje kardiovaskulární systém a je tak skvělou prevencí infarktu myokardu a cévních chorob. Velmi důležité je dbát o jeho dostatečný přísun v těhotenství, neboť příznivě působí na vývoj plodu. Selen je velmi silný antioxidant, to znamená, že v těle neutralizuje volné radikály a výrazně tak snižuje riziko rakovinného bujení. Tento minerál také spolu s jódem normalizuje funkci štítné žlázy, dále zlepšuje pružnost tkání, tlumí projevy revmatické artritidy a celkově posiluje imunitní systém.

Výzkumy posledních let prokázaly roli selenu jako prvku, který velmi výrazně zpomaluje buněčné procesy vedoucí ke stárnutí organismu. Můžeme tak bez nadsázky říci, že selen je nejen prvkem zdraví, ale i dlouhého života. Nedostatek selenu v těle se projevuje závažnými poruchami v trávicím traktu (Crohnova choroba), dědičnými metabolickými vadami (fenylketonurie), dále svalovou slabostí až atrofií a degenerací kloubních chrupavek. Velmi závažné důsledky má nedostatek selenu pro práci srdečního svalu. V Číně, v okolí města Keshan, kde jsou půdy velmi chudé na selen, se masově vyskytuje tzv. Keshanská nemoc, která se především u dětí projevuje závažnými srdečními poruchami (kardiomyopatií). Vstřebatelnost selenu zvýšíme současným podáváním vitamínů C a E.

V posledních letech byly přehodnoceny názory na množství selenu a chrómu, které bychom měli denně přijímat. Zatímco starší údaje hovoří o 20 – 30 µg, současná doporučená denní dávka (DDD) pro dospělého člověka se pohybuje v rozmezí 50 – 200 µg chrómu a selenu. V produktu Alga spring Anti – aging je obsah obou těchto mikroprvků 110 µg v denní dávce Chlorelly – chróm i selen jsou zde tedy obsaženy v optimálním množství.
Pevně doufáme, že nový produkt Alga spring Anti – aging vám pomůže nejen vypořádat se s řadou zdravotních obtíží, ale svou čistou přírodní energií vnese do vašeho života nový pozitivní rozměr.

Doporučujeme

Kat.číslo Název bez DPH  
Afr Bylinná tinktura pro ženy Afrodíté - harmonizační elixír pro ženy 352 Kč 425 Kč Koupit
AS200 Tablety z české Chlorelly - Alga spring 200 tablet 948 Kč 1 090 Kč Koupit
AS400 Tablety z české Chlorelly - Alga spring 400 tablet 1 627 Kč 1 870 Kč Koupit