Tablety z české Chlorelly - Alga spring Chromax 100 tablet

Tablety z české Chlorelly - Alga spring Chromax 100 tablet

Balení 100 kusů tablet autotrofní dezintegrované biomasy řas Chlorella kessleri se zvýšeným obsahem dobře využitelného chrómu a také významného vitaminu – niacinu.

Záruka (měsíců): 24
Termín dodání (dny): 5
Skladem: 10 ks


670 Kč

Koupit

Tablety České Chlorelly se zvýšeným obsahem chrómu

Představujeme nový výrobek na bázi sladkovodní řasy Chlorelly, který je obdobně jako jeho předchůdce Alga Spring přírodním produktem a komplexním potravním doplňkem. Od svého předchůdce – čisté tabletové a desintegrované Chlorelly se liší zvýšeným obsahem dobře využitelného chrómu a také významného vitaminu – niacinu. Právě kombinace obou zmíněných složek je směřována k posílení účinku inzulinu v organizmu a k efektivnějšímu využívání sacharidů buňkami. Chrom společně s niacinem (kyselinou nikotinovou) jsou totiž významnou součástí tzv. glukózového tolerančního faktoru, umožňujícího vazbu inzulinu na buněčné receptory a následný, tímto hormonem zprostředkovaný, vstup glukózy do buněk.

Již z této charakteristiky je zřejmé, pro jakou skupinu uživatelů je tento produkt určen. Především pro ty, kteří mají nedostatečnou produkci inzulinu nebo buňky jsou k jeho účinkům méně citlivé (rezistentní). Zde je však na místě zdůraznit, že se v žádném případě nejedná o jakousi náhradu inzulinu. Jde pouze o doplněk, který může pomoci tam, kde nedostatečný příjem zmíněných komponent v normální stravě snižuje účinnost zmíněného hormonu.

Lze také předpokládat a literární údaje o tom svědčí i vliv zvýšeného přijmu chrómu na zmírňování účinku stresorů na organizmus, což má opět zřejmou souvislost s efektivnějším zajišťováním energie v zátěžových situacích. Nelze pominout ani ostatní dobře známé účinky Chlorelly. Například její pozitivní vliv na imunitu, její schopnost kumulovat ve své biomase řadu významných antioxidantů, vitaminů, nenasycených mastných kyselin, chlorofylu a v neposlední řadě i unikátní Chlorella růstový faktor.

To vše z nového výrobku činí velmi cenný zdroj látek pozitivně ovlivňující a harmonizující fyziologické funkce a tím přispívající k jejich optimální výkonnosti.

10 důvodů proč užívat Alga spring Chromax

  • Cukrovka – skvělá prevence i výrazná pomoc při již probíhajícím onemocnění
  • Výrazné omezení chuti na sladkosti, kontrola nadváhy a celulitidy
  • Zlepšení okysličení srdečního svalu, mozkové tkáně a svalstva celého těla 
  • Prevence křečí a poruch periferního prokrvení
  • Výrazné posílení a optimalizace funkcí imunitního systému
  • Prevence kožních chorob a zlepšení kvality pleti a pokožky
  • Zmírnění únavy, stresu, depresí a stavů vyčerpání
  • Úprava hladiny cholesterolu a prevence kardiovaskulárních obtíží
  • Celkové zvýšení fyzické i psychické výkonnosti
  • Výrazná prevence zánětlivých onemocnění a nádorového bujení

Alga spring Chromax (Dia) - produkt pro každého z nás

Společnost Česká Chlorella nedávno představila nový produkt – Alga spring Chromax (Dia). Název preparátu může vést k mylnému dojmu, že je určen pouze pro uživatele ohrožené diabetem (cukrovkou). Pokusme se v této úvaze podívat na tento výrobek v širším úhlu pohledu v kontextu současné životosprávy, permanentního stresu a hektického životního stylu převážné většiny z nás.

Za poslední století vzrostla spotřeba bílého rafinovaného cukru v Evropě více, než 10x. Zatímco počátkem 20. století kryl člověk svou potřebu cukru především medem a jednoduchými cukry obsaženými v ovoci, tvoří dnes průmyslově vyráběná sacharóza téměř 100% příjmu cukru každého člověka. Přitom největší část přijímaného cukru konzumujeme ve víceméně skryté formě -v čokoládě, cukrovinkách, zmrzlině, sladkém pečivu a nápojích. Důsledky tohoto systematického a často celoživotního „přeslazování“ organismu jsou alarmující. Nejenže slinivka břišní nestačí produkovat dostatek inzulínu na štěpení cukrů, ale dochází i k překyselování celého organismu, čímž se neúměrně zvyšuje zátěž ledvin, jater a celého zažívacího traktu. Přetížení detoxikačních okruhů pak podporuje nejen vznik cukrovky, ale také rozvoj alergií, kožních onemocnění, zažívacím obtížím, bolestem hlavy a pohybového aparátu a také k nervovým poruchám.

Řada z nás si tato nebezpečí uvědomuje a snaží se jako alternativu cukru zařazovat do své stravy umělá sladidla typu Sacharin (E 954), nebo Aspartam (E 951). V žádném případě nelze tuto cestu doporučit, neboť se jedná o látky, které prokazatelně podporují rakovinné bujení. Proto se raději obloukem vyhněme i všem „light“ potravinám a nápojům, ve kterých je přírodní cukr nahrazen právě těmito velmi nebezpečnými chemikáliemi.

Vysvětleme si nyní, jak nám látky, kterými je produkt Alga spring Chromax (Dia) významně obohacen, mohou pomoci tento neradostný stav našeho organismu zvrátit, nebo alespoň minimalizovat výše uvedená zdravotní rizika. Náš nový výrobek obsahuje dvě v naší stravě výrazně chybějící látky – trojmocný chróm a niacin (vitamín B3 – kyselina nikotinová).

Chróm patří mezi tzv. stopové biogenní prvky. Pro náš organismus je využitelný pouze v trojmocné formě, která se rozhodující měrou podílí na metabolismu cukrů a optimalizuje tvorbu inzulínu. Brání také usazování cholesterolových plátů v cévách a zabezpečuje lepší přenos kyslíku do buněk. Při nedostatku chrómu v těle se zhoršuje práce srdečního svalu a mozkové tkáně, vzrůstá hladina krevního cukru a hrozí řada dalších vážných zdravotních potíží – snížení fyzické a psychické výkonnosti, únava a deprese, srdečně – cévní obtíže aj.

Niacin má zásadní vliv na energetickou rovnováhu těla. Jeho nedostatek se projevuje tzv. pelagrou, což je onemocnění, charakterizované křečemi, záněty kůže, průjmy a nervovými poruchami. Deficit niacinu v těle také způsobuje zhoršení mozkových funkcí, podílí se na vzniku trombóz a embolií a může být i jednou z příčin chorobně zvýšeného krevního tlaku.

Chróm i niacin jsou v produktu Alga spring Chromax (Dia) navázány ve formě tzv. glukózového tolerančního faktoru, který je přímo zapojen do buněčného metabolismu Chlorelly. Tím je zajištěna maximální vstřebatelnost a využitelnost těchto dvou cenných látek naším organismem.

Z výše uvedených skutečností jednoznačně vyplývá, že náš nový produkt není v žádném případě určen pouze diabetikům, ale že se jedná o výrobek, který v dnešní době potřebuje doslova každý z nás. Přijměme tedy tuto novou unikátně obohacenou českou Chlorellu, jako další  pomocnou ruku, podanou všem lidem z životodárné studnice naší společné Matky Přírody.

Doporučujeme

Kat.číslo Název bez DPH  
ASAa100 Tablety z české Chlorelly - Alga spring Anti-Aging 100 tablet 600 Kč 690 Kč Koupit
AS100 Tablety z české Chlorelly - Alga spring 100 tablet 557 Kč 640 Kč Koupit