Bylinné kapky - Zelený Drak - játra, žlučník

Bylinné kapky - Zelený Drak - játra, žlučník

Zelený Drak jsou bylinkové kapky, vyrobené z extraktů české sladkovodní řasy Chlorella kessleri a komplexu léčivých bylin, červeného hroznového vína a květového medu.

Záruka (měsíců): 24
Termín dodání (dny): 5
Skladem: 10 ks


425 Kč

Koupit

Svými účinky je Zelený Drak zaměřen na normalizaci jaterních a žlučníkových funkcí, k harmonizaci celého trávicího traktu a na zmírnění dalších obtíží, které se špatnou funkcí těchto orgánů souvisejí.

Silných detoxikačních, regeneračních a tonizačních účinků komplexu jedinečných látek z řas a bylin lze využít především

 • při migrénách
 • při nejrůznějších jaterních onemocněních
 • po žloutenkách a mononukleózách
 • při všech žlučníkových potížích - funkční poruchy, záněty, žlučníkové kameny a další.

Vysoký obsah hořčin v bylinném komplexu předurčuje Zeleného Draka ke

 • zmírňování řady zažívacích obtíží
 • bolestí a křečí v trávicím traktu
 • k optimalizaci tvorby a složení žaludečních šťáv
 • potlačení kvasných a hnilobných procesů ve střevech.

Preparát je také velmi vhodný při celkovém oslabení organismu

 • po dlouhých těžkých nemocech
 • při dlouhodobém masivním podávání léků (antibiotika, hormonální preparáty, analgetika aj.)
 • po chemoterapii
 • po léčebném ozařování.

Zelený Drak má silné preventivní protirakovinné působení a může také příznivě ovlivnit již probíhající nádorové onemocnění.

Tím, že preparát harmonizuje metabolické pochody a zároveň mohutně detoxikuje celý organismus, může po delším užívání (2 - 3 měsíce) dojít i ke

 • zmírnění a vyléčení pylových alergií
 • astmatu
 • některých ekzémů a lupénky.

Zdravotní problémy související s energetickou nerovnováhou na meridiánu JATER:

Fyzické projevy: rozostřené vidění, hučení v uších, poruchy trávení, zvracení, zácpa, průjem, svalové křeče, nemoci kloubů a šlach, lámavé nehty, vlasy bez lesku, bolesti v kříži a podbřišku.

Psychické projevy: impulzivní jednání, výbuchy vzteku, nevyrovnanost, podrážděnost, přecitlivělost na hluk, špatné sebeovládání nebo přílišná sebekontrola.

Zdravotní problémy související s energetickou nerovnováhou na meridiánu ŽLUČNÍKU:

Fyzické projevy: hořkost v ústech, bolesti hlavy v čelní oblasti a u koutků očí (většina migrén!), samovolné pocení, záchvaty horečky nebo třesavky, bolesti kloubů (kyčle, kolena, kotníky), záněty uzlin na krku a v podpaždí, ztuhlost šíje a ramen, bolesti v podžebří.

Psychické projevy: zamlžené myšlení a nedostatek tvořivosti, nesamostatný úsudek, chronická nespokojenost, vznětlivost, neschopnost realizace životních plánů.

Játra a účinné látky z české Chlorelly

Česká Chlorella obsahuje více než 30 biologicky aktivních látek, z nichž většina má přímý vliv na harmonizaci jaterních a žlučníkových funkcí. Tento efekt se velmi výrazně projevuje v oblasti čištění krve a celkového zlepšení stavu jaterní tkáně.

Vláknina, unikátní Chlorella růstový faktor (CGF), vitamíny, minerály, esenciální nenasycené mastné kyseliny a další látky velmi účinně snižují obsah triglyceridů, těžkých kovů, kyselin, volných kyslíkových radikálů a dalších toxinů v organismu a významně tak napomáhají k nastolení ideální biochemické rovnováhy v našem těle. Celkové zlepšení jaterních funkcí se samozřejmě projeví i v normalizaci funkcí žlučníku.

Stále více léčitelů, ale i lékařů se shoduje v názoru, že čistá krev a zdravá játra jsou jednou z nejlepších prevencí rakoviny. A právě v této oblasti může česká řasa udělat obrovský kus práce.

K výrobě Zeleného Draka byla použita heterotrofně pěstovaná česká řasa Chlorella kessleri s výrazně zvýšeným obsahem Chlorella růstového faktoru (CGF).

Popis balení bylinné tinkury Zeleného Draka

Extrakt z české Chlorelly kessleri (heterotrofní), extrakty z bylin: ostropestřec mariánský, řepík lékařský, čubet benedikt, jablečník obecný, vachta trojlistá, puškvorec obecný, pampeliška lékařská, květový med, červené hroznové víno.
Obsah alkoholu: max. 15%.
Obsah balení: 200 ml.
Dávkování: 1 kávová lžička 2 - 3 x denně před jídlem

Bylinné kapky obsahují tyto byliny.

Ostropestřec mariánský (Sillybum marianum)

Ostropestřec mariánský (Sillybum marianum) je nazýván „královskou bylinou“ v léčbě jaterních nemocí. Obsahuje tzv. sillymarinový komplex, což je souhrnný název pro látky s neobyčejně pozitivními účinky na jaterní parenchym. Ostropestřec také příznivě ovlivňuje tvorbu žluči.

Řepík lékařský (Agrimonia eupatoria)

Řepík lékařský (Agrimonia eupatoria) je bylina mimořádně univerzální. Vnitřně užitá stimuluje a harmonizuje činnost žlučníku a napomáhá ke zvýšení detoxikačních procesů v játrech. Celkově zlepšuje trávení a tlumí záněty na sliznicích zažívacího traktu.

Čubet benedikt (Cnicus benedictus)

Čubet benedikt (Cnicus benedictus) harmonizuje trávení, podporuje tvorbu žluči a potlačuje kvasné a hnilobné procesy ve střevech. Je velmi vhodný i po operacích trávicího ústrojí a při těžkých metabolických poruchách. Je součástí vyhlášeného francouzského likéru „benediktínka“.

Jablečník obecný (Marrubium vulgare)

Jablečník obecný (Marrubium vulgare) harmonizuje jaterní funkce, příznivě ovlivňuje tvorbu žluči a tlumí bolesti a křeče v trávicím traktu. Má velmi dobrý vliv i na funkci sleziny. Celkově má silný detoxikační a tonizační účinek na celý organismus.

Vachta trojlistá (Menyanthes trifoliata)

Vachta trojlistá (Menyanthes trifoliata) patří do skupiny bylin označovaných jako tzv. čisté hořčiny (amara pura). Velmi příznivě ovlivňuje jaterní a žlučníkové funkce. Zlepšuje tvorbu trávicích šťáv a užívá se při všech trávicích obtížích. Velmi účinně tlumí nauseu (nutkání na zvracení).

Puškvorec obecný (Acorus calamus)

Puškvorec obecný (Acorus calamus) je universální bylina při veškerých potížích v oblasti trávicího ústrojí. Tlumí bolesti, křeče a průjmy. Pomáhá v rekonvalescenci po dlouhých těžkých chorobách, léčebném ozařování a chemoterapii při onkologických onemocněních.

Pampeliška lékařská (Taraxacum officinalis)

Pampeliška lékařská (Taraxacum officinalis) obsahuje hořčiny, které podporují trávení a harmonizují funkce jater, žlučníku a slinivky břišní. Mírně snižuje i hladinu krevního cukru a užívá se proto jako pomocný lék při diabetu. Celkově působí silně detoxikačně a tonizačně na celý organismus.

Doporučujeme

Kat.číslo Název bez DPH  
AS200 Tablety z české Chlorelly - Alga spring 200 tablet 948 Kč 1 090 Kč Koupit