Pylové alergie a bylinné kapky Zelený Drak

Pylové alergie a bylinné kapky Zelený Drak

Pylové alergie jsou vyléčitelné!

Záruka (měsíců): 24
Termín dodání (dny): 5
Skladem: 10 ks


425 Kč

Koupit

Pylové alergie jsou léčitelné a vyléčitelné


Pylové alergie jsou naprosto nenormální reakce našeho imunitního systému na zcela běžné součásti okolního životního prostředí – prach, pyl, zvířecí srst, sluneční záření, seno a další.

Přitom ještě před 100 lety byla alergie neznámým pojmem. Jak je to možné? Přece i před 100 lety žili lidé v prašném prostředí, byli obklopeni kvetoucími rostlinami a téměř každý choval domácí zvířata. A protože prach, pylová zrna i struktura zvířecí srsti jsou stejné, jako tehdy, je jasné, že příčina alergií není vně, ale uvnitř nás samých.

Naše tělo je doslova otráveno chemickými látkami, které se sice snaží vylučovat, ale my sami denně přidáváme a přidáváme. Vzniká tak bludný kruh. Tělo se snaží o „úklid“, ale my v něm denně obnovujeme „nepořádek“. Nejvíce jsou zaměstnána a přetížena naše játra, jejichž úkolem je odfiltrovat z naší krve všechny toxiny, těžké kovy a odpadní balastní látky. Naše játra prostě nestíhají. A výsledek? Mimo jiné i nejrůznější alergie, kterých navíc lavinovitě přibývá.

Jak se zbavit pylové alergie natrvalo?

Základem je velmi pečlivý výběr jak potravin, tak i nápojů, které denně konzumujeme. Se vzduchem, který dýcháme, nic moc nenaděláme, snažme se tedy aspoň víkendy trávit mimo město v lese nebo na horách. Věnujme každý den aspoň chvíli i své duši. Všechny negativní emoce jako je pesimismus, smutek, rozmrzelost , lítost, závist ale především zlost a vztek (pozor ! - počítá se i vztek na sebe sama ), se velmi negativně odrážejí na stavu našich jater.
Není třeba držet žádnou přísnou a většinou nepoživatelnou jaterní či žlučníkovou dietu. Stačí se vyvarovat pravidelné a nadměrné konzumaci „rizikových“ potravin a nápojů. Je také důležité hlídat si pitný režim,aby detoxikace organismu probíhala rychleji a efektivněji. Už tímto krokem se nám může podařit stabilizovat alergické reakce našeho organismu na únosnou míru s tím, že se dál nemusíme spoléhat na pomoc antihistaminik - chemických preparátů na zmírnění alergií.

Pokud se ale chcete alergií opravdu zbavit – a věřte, že to jde – přečtěte si náš článek s krásným českým názvem - „Pylový alergik na rozkvetlé louce – True story“.

Pylové alergie jsou léčitelné a vyléčitelné!

Nabízíme vám čistě přírodní bylinkovou pomoc.


Podmínkou úspěšné léčby a úplného vyléčení je výrazná úprava životosprávy směrem k tzv.„zdravé výživě“. Nejde o žádnou dietu, ani o neslané-nemastné a víceméně nepoživatelné směsi suché rýže a vařené zeleniny.
Jezte všechno, na co máte chuť, pouze se vyhýbejte velkému množství a pravidelné konzumaci těch potravin a nápojů:

  • megadávky uzenin
  • hodně sladkostí
  • velké množství přesolených potravin
  • několik šálků nekvalitní instantní kávy denně
  • příliš mnoho alkoholu

Pylové alergie a Zelený Drak

Je jsme si již řekli, přičina pylových alergií je v našich játrech. Odstranit příčinu tedy znamená, vyčistit naše játra, aby byla schopna čistit naši krev a naše tělo. Právě bylinné kapky Zelený Drak obsahují extrakty silně čistících bylin jako jsou Ostropestřec mariánský, Řepík lékařský a další. Tím je Zelený Drak zaměřen právě na tyto orgány a na jejich detoxikaci a harmonizaci. Bylinné kapky Zelený Drak jsou na trhu více než 15 let a jejich účinky a působení bylo ověřeno u stovek spokojených klientů.

Jak užívat Zeleného Draka

Zamezit opakování pylových alergií a zbavit se jich natrvalo.
Doporučujeme minimálně 3 měsíční léčebnou kúru
  • bylinné kapky Zeleného Draka užívat 1 kávová lžička 2 - 3 x denně před jídlem
  • podpořit očistu jater užíváním české Chlorelly - Alga spring 200 tablet - 2 x denně 2 tablety


Popis balení bylinné tinkury Zeleného Draka

Extrakt z české Chlorelly kessleri (heterotrofní), extrakty z bylin: ostropestřec mariánský, řepík lékařský, čubet benedikt, jablečník obecný, vachta trojlistá, puškvorec obecný, pampeliška lékařská, květový med, červené hroznové víno.
Obsah alkoholu: max. 15%.
Obsah balení: 200 ml.
Dávkování: 1 kávová lžička 2 - 3 x denně před jídlem.
Přečtěte si podrobný popis bylinné tinktury Zeleného Draka a všech účinků.


Přejeme hodně úspěchů s bylinkovými zbraněmi proti pylovým alergiím.

Budeme velmi šťastni, když nám napíšete své osobní zkušenosti a zážitky s tímto druhem léčby – dodáte tak odvahu a motivaci všem, kteří s bylinkovou léčbou migrény ještě nezačali a pomůžete jim tak žít krásný a šťastný život bez bolesti a chemických „berliček“.

Těšíme se na vaše příspěvky a komentáře! Pevné zdraví a hodně štěstí!

Doporučujeme

Kat.číslo Název bez DPH  
AS200 Tablety z české Chlorelly - Alga spring 200 tablet 948 Kč 1 090 Kč Koupit