Tablety z české Chlorelly - Alga spring Mystery 180 tablet

Tablety z české Chlorelly - Alga spring Mystery 180 tablet

Balení 180 kusů tablet heterotrofní dezintegrované biomasy řas Chlorella kessleri.

Záruka (měsíců): 24
Termín dodání (dny): 5


1 290 Kč

Koupit

Tablety se zvýšeným obsahem Chlorella růstového faktoru

Rozdíly v účincích přípravků „Alga spring“ a „Mystery“

Každá z obou forem řasy má jiné složení, které je důsledkem různého způsobu pěstování. Řasy obsažené v produktu Alga spring se pěstují ve vodní suspenzi pod širým nebem s přímým slunečním osvitem (pěstování autotrofní). Řasa, z níž je vyroben produkt Mystery je pěstována v laboratorních podmínkách za výrazně změněného světelného režimu a energie nutná k růstu řasy je dodávána glukózou (pěstování heterotrofní).

Oproti produktu Alga spring je v Mystery výrazně navýšen obsah Chlorella růstového faktoru (2,5x více než u Algy spring) a obsah cukrů (3x více než u Algy spring). Snížen je naopak obsah chlorofylu (2x méně než u Algy spring) a bílkovin (o 30% méně než u Algy spring). Různé poměrné zastoupení účinných látek u obou forem řasy má pak přímý vliv na jednotlivé zdravotní potíže.

Produkty České Chlorella Alga spring … zdravý život patří k vysoce kvalitním potravním doplňkům u nichž je garantována biologická dostupnost, účinnost a také zaručena kvalita výroby.
Přestože mají prokazatelné léčebné účinky, je důležité připomenout, že jsou navrženy pro pravidelné užívání také zdravými jedinci.

U lidí se zdravotními problémy ovlivní Alga spring především všechny orgánové funkce a poskytne tělu základní živiny, vitamíny a minerály. Má výrazný detoxikační efekt a odvádí z těla balastní látky. Významně ovlivňuje srdečně cévní faktor a normalizuje krevní tlak i hladinu cholesterolu. Silný čistící a harmonizující efekt se mimo jiné projeví i na zlepšení kvality pokožky, vlasů a nehtů. Alga spring harmonizuje také psychické funkce organismu.
Mystery najde uplatnění především v oblasti výrazného posílení imunity. Tato forma řasy má také silný protistresový a protiúnavový účinek. Velmi důležitá je silná stimulace a celková normalizace pohlavních funkcí u mužů i žen.

Čekáte na děťátko již příliš dlouho?

Z otevřené náruče matky přírody přichází česká řasa – Mystery.

Také patříte mezi ty manželské páry, které touží po dítěti a jejich touha není stále naplněna? Případů, jako je ten Váš, v posledních letech lavinovitě přibývá. Zároveň vzrůstá počet těch, kteří se spíše než k hormonální léčbě či chirurgickému zákroku, obrací o pomoc k naší společné matce – přírodě.

Pokud i Vy chcete jít touto cestou, nabízíme Vám náš produkt Mystery. Tento unikátní preparát je vyroben z dezintegrované sušené biomasy české sladkovodní řasy Chlorella kessleri.

Česká Chlorella je pravou pokladnicí řady látek, které mimo jiné velmi pozitivně ovlivňují činnost reprodukčních orgánů u mužů i žen. Jsou to především vitamin E, který bývá často označován jako vitamin plodnosti, vitaminy skupiny B (včetně B12!), vitamin C, betakaroten, chlorofyl, vápník, hořčík, fosfor, zinek, železo, měď, esenciální nenasycené mastné kyseliny, aminokyseliny, nukleové kyseliny a další.

Největší vliv na normalizaci pohlavních funkcí u mužů i žen má však unikátní látka, kterou nenajdeme v žádném jiném živém organismu na Zemi. Je to tzv. Chlorella růstový faktor. Právě této substanci vděčí řasa za ohromující rychlost a intenzitu rozmnožování (v optimálních podmínkách se buňka Chlorelly dělí každé 2 hodiny na 4 dceřinné buňky!).

Látky, které tvoří Chlorella růstový faktor, mají prokazatelně velmi pozitivní vliv na tvorbu zdravých vajíček u žen a spermií u mužů. U žen dochází navíc ke stabilizaci celého hormonálního systému a u mužů k výraznému nárůstu pohlavní aktivity, což se neobyčejně kladně projeví i ve sféře psychiky obou partnerů.

Stručně se dá říci, že preparát Mystery u žen:

  • harmonizuje menstruační cyklus
  • výrazně stimuluje funkce vaječníků
  • přispívá k produkci zdravých a oplodnění schopných vajíček

U mužů dochází při užívání Mystery:

  • k výraznému nárůstu počtu zdravých a pohyblivých spermií
  • ke zvýšení celkového objemu ejakulátu.

Všechny uvedené pozitivní změny ve funkcích reprodukčních orgánů u obou pohlaví, tak výrazně zvyšují šanci na přirozené početí dítěte.

Celý komplex biologicky aktivních látek z české Chlorelly má také velmi silné detoxikační, regenerační, imunostimulační a protistresové účinky na celý organismus, což především u žen vytvoří optimální podmínky pro zdárný a bezproblémový průběh těhotenství.

Podle posledních výzkumů jsou navíc některé látky z Chlorelly (kyselina listová a vitamin B12) jednou z nejlepších prevencí srdečních a rozštěpových vad u novorozeňat.

Česká Chlorella, ze které se produkt Mystery vyrábí, prochází speciálním pěstebním postupem, který zajišťuje až 2,5 x vyšší obsah Chlorella růstového faktoru, než jaký má řasa, pěstovaná standardním způsobem. Tento rozdíl činí z Mystery výjimečný produkt s všestrannými účinky na celý organismus.
Z uvedených skutečností jasně vyplývá, že produkt Mystery z české Chlorelly představuje ideální způsob, jak přirozenou cestou harmonizovat všechny fyzické i psychické funkce našeho těla. A právě dokonalá souhra všech orgánových funkcí umocněná duševní rovnováhou je nejlepším předpokladem k tomu, aby mohlo na svět přijít krásné zdravé děťátko.

Přejeme Vám, abyste i Vy rozšířili řady manželských párů, kterým náš čistě přírodní produkt Mystery napomohl k vyřešení i mnohaleté neplodnosti a vytvoření úplné a šťastné rodiny.

Naše doporučení:

Prvních 6 týdnů čištění a regenerace: každý z partnerů 2 x 2 tbl. Alga spring
Dále intenzivní kúra: každý z partnerů 3 x 2 tbl. Mystery

Přehled účinků produktů Alga spring … zdravý život a jejich optimální použití

Česká Chlorella
Alga spring Mystery
Posílení imunitního systému * ***
Prevence vzniku nádorových onemocnění *** *
Očista organimu *** *
Menopauza, menstruace * ***
Zlepšení kůže, vlasů a nehtů * ***
Po chemoterapii * ***
Sexuální zdraví
a plodnost
* ***
Před otěhotněním * ***
V průběhu těhotenství *** *
Podnikatelé, manažeři * ***
Srdce a cévy *** *
Stres * ***
Vysoký cholesterol *** *
Udržení vitality * ***
Pro starší věk *** *
Zlepšení paměti a myšlení * ***
Artróza – bolesti kloubů *** *
Děti a dospívající mládež *** *
Problémy růstu * ***
Sportovci * ***
Při vegetariánské
a vegánské stravě
*** *
*** velmi důležité užívat, * důležité užívat

Doporučujeme

Kat.číslo Název bez DPH  
ASAa400 Tablety z české Chlorelly - Alga spring Anti-Aging 400 tablet 1 644 Kč 1 890 Kč Koupit